„Union Asset Management” investuoja į atsinaujinančią energetiką

Investicijų valdymo įmonės UAB „Union Asset Management” įsteigtas informuotiesiems investuotojams skirtas privačios skolos investicinis fondas „Union Funding Solutions Fund I“ investuoja į 6 MW vėjo jėgainių parką Anykščiuose.

 

 

„Investicinio fondo pirmoji mezzanine tipo investicija neatsitiktinai yra į atsinaujinančios energetikos projektą. Palaikome tarptautinės verslo aplinkos tendencijas dėl tvarumo ir investicinius sprendimus priimame vertindami aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir geros valdysenos principus (ang. ESG Environmental Social and Governance).  Norime, kad mūsų investicijos padėtų verslui ne tik plėstis ir augti, bet ir prisidėtų prie tvarumo, o šiuo atveju ir atsinaujinančios energetikos išteklių naudojimo“ – sako Ramūnas Baranauskas „Union Asset Management“ generalinis direktorius.

 

Fondas į vėjo jėgainių parką Anykščių rajone investuoja 1,5 milijono eurų įsigydamas projektą vystančios  bendrovės išleidžiamas obligacijas. Viso projekto vertė sieks beveik 9 mln. Eurų. Darbai vyksta  sklandžiai ir planuojama, kad komercinę veiklą šis parkas pradės vykdyti 2022 metų pabaigoje.

 

 

Tikslinė fondo investavimo rinka yra Lietuva, šiuo metu matome didesnį nei įprasta susidomėjimą iš verslo pusės siekiant suprasti Fondo investavimo principus, jau kuris laikas dirbame su keliais finansavimo šaltiniais ir galime sindikuoti paskolas iki reikšmingo dydžio. Ir namų rinkoje, ir žvelgiant į platesnę geografinę aprėptį, orientuojamės į smulkias ir vidutines įmones. Fondas neapsiriboja konkrečiais verslo sektoriais, turime patirties ir galime pasiūlyti sprendimus tiek paslaugų, gamybinėms ar technologinėms įmonėms sprendžiant finansavimo poreikį. Šiuo metu analizuojame verslo išpirkimo, atsinaujinančios energetikos ir žinoma nekilnojamojo turto finansavimo, projektus, – komentuoja fondo partneris ir investicinio komiteto narys Povilas Liutkus.

 

Investicinis Fondas per pirmuosius veiklos metus planuoja suinvestuoti 15-20 mln. EUR.

Pasak Union Asset Management vadovo, pasirinkta Fondo strategija, valdytojų komandos patirtis, kontaktai įvairiuose verslo sektoriuose, leidžia tikėtis, kad Fondas taps svarbiu finansavimo ir plėtros instrumentu  Baltijos šalių įmonėms bei patrauklia investavimo galimybe potencialiems investuotojams.

 

 

Investicijų valdytojai skaičiuoja,  kad Fondo investicinė grąža sieks 10-12 procentų, ir Fondas generuos stabilius dividendus Fondo investuotojams.

 

 

Trumpai apie „Union Asset Management“

 

Apie „Union Asset Management“ – „Union Asset Management“ yra Lietuvos banko licencijuota investicijų valdymo įmonė, valdanti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. Įmonė šiuo metu steigia investicinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Bendrovė teikia plataus spektro investicines paslaugas nuo turto vertės auginimo iki konservatyvaus investavimo ir turto kaupimo prisiimant subalansuotą riziką.

 

„Union Asset Management“ fondas investuoja į vėjo jėgainių parką Anykščiuose  – Verslo žinios (vz.lt)

Scroll to top

Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.