Apie mus

„Union Asset Management“ įkurta 2020 m. ir  Lietuvos banko licenciją turinti investicijų valdymo įmonė, valdanti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. Nuolat įgyvendiname naujas investicines idėjas ir padedame surasti tinkamiausią sprendimą!

Nuo turto vertės auginimo iki konservatyvaus investavimo ir turto kaupimo prisiimant subalansuotą riziką.

Veiklą prižiūri – Lietuvos bankas. Licencija 

Turtą saugo ir depozitoriumo funkcijas vykdo – AB „Swedbank“ ir AB „SEB bankas“

Mūsų komanda

RB

Ramūnas Baranauskas

Generalinis direktorius
Valdybos Pirmininkas

15 metų patirtis finansų rinkoje ir investicinių fondų valdymo srityje. Per pastaruosius 8 metus buvo atsakingas už investicinių fondų strategijų formavimą ir įgyvendinimą valdant daugiau kaip 90 mln. EUR turtą.

DK

Donetas Karčiauskas

Valdybos narys

Daugiau kaip 30 metų patirtis organizacijų vystyme, valdyme ir strateginių sprendimų priėmime (Volvo, Renault, Dacia atstovybė „Sostena“, gamybos ir viešbučių valdymo įmonės).

AB

Andrius Baranauskas

Valdybos narys
Fondų valdytojas

15 metų patirtis rengiant ir įgyvendinant privataus ir viešojo sektorių investicijų projektus. Per pastaruosius penkerius metus valdė nekilnojamojo turto investicinius fondus, kurių turto vertė siekė 50 mln. EUR.

Aneta Melėšiūtė

Finansų analitikė
Rizikos valdytoja

Gabrielius Makuška

Vyresnysis analitikas
Projektų vadovas

Scroll to top

Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.