Kontaktai

Let’s talk business. Get in touch with us.

UAB Union Asset Management

Įmonės kodas 305552297

Adresas

Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius

Telefonas
El. paštas
Atsiskaitomoji sąskaita

LT98 7044 0901 0026 8639
AB SEB bankas, banko kodas 70440

Socialiniai tinklai
Veiklą prižiūri

Turto saugotojas

Parašykite mums!

  Jūsų vardas *

  Jūsų el. paštas *

  Jūsų tel. numeris *

  Žinutė tema

  Žinutė

  Jei turite skundų dėl UAB “Union Asset Management” (toliau Valdymo įmonė) teikiamų paslaugų, prašome kreiptis:

  • asmeniškai atvykę į Valdymo įmonę adresu Konstitucijos pr. 18 (3 aukštas), Vilnius (darbo laikas 9:00 – 18:00).
  • elektroniniu paštu info@uam.lt
  • telefonu +370 655 58866

  Skundas bus išnagrinėtas ne vėliau kaip per 30 dienų nuo skundo gavimo dienos. Jeigu per 30 dienų terminą dėl objektyvių priežasčių skundo išnagrinėti nepavyksta, Valdymo įmonė informuos Jus nurodydama vėlavimo aplinkybes bei nurodys iki kada bus išnagrinėtas skundas ir pateiktas atsakymas.

  Kur kreiptis, jei Jūsų netenkina Valdymo įmonės atsakymas į Jūsų skundą:

  Jeigu Valdymo įmonė pateikia netenkinančias išvadas Jūsų skundo atžvilgiu, Jūs turite teisę kreiptis į Valdymo įmonės veiklą prižiūrinčias institucijas;

  Investicijų valdymo įmonės UAB „Union Asset Management” veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Daugiau informacijos Lietuvos banko svetainėje.

  Valdymo įmonės UAB „Union Asset Management” skundų nagrinėjimo tvarką galite rasti paspaudę šią nuorodą.

  Scroll to top

  Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

  Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.