„Union Asset Management“ įsigijo prekybos, paslaugų ir laisvalaikio centrą Klaipėdoje

Union Asset Management investicinis fondas iš „Lords LB Baltic Fund III“ įsigijo prekybos, paslaugų ir laisvalaikio centrą Klaipėdoje

Investicinis fondas „Union RE Core Fund I“ iš fondo „Lords LB Baltic Fund III“ įsigijo bendrovę, kuri valdo 17 352 kv.m ploto prekybos, paslaugų ir laisvalaikio centrą Klaipėdoje Taikos pr.

Klaipėdoje esančio komercinio-prekybinio nekilnojamojo turto įsigijimas yra trečioji „Union RE Core Fund I“ fondo investicija. Nekilnojamojo turto  objekto pagrindiniai nuomininkai yra prekybos tinklas „Rimi“, „Topo centras“, „Jysk“ ir kiti žinomi prekės ženklai. Objektas įsikūręs strategiškai geroje Klaipėdos miesto dalyje,  šalia „Švyturio arenos“, kuri yra vienintelė daugiafunkcinė sporto ir pramogų erdvė Vakarų Lietuvoje, greta įsikūrę prekybos ir pramogų centras „Akropolis“, kiti žinomi ir miestiečių mėgstami traukos objektai, šalia esančiame sklype statoma Prancūzijos sporto reikmenų parduotuvių tinklo „Decathlon“ parduotuvė, „stock-office“ komercinių pastatų kompleksas „STOCK-O“.

Šiuo įsigijimu, kuris jau yra trečiasis per pirmuosius Fondo veiklos metus, suformavome gerai diversifikuotą nekilnojamojo turto portfelį, pasižymintį tiek išskirtine objektų vieta miestuose, tiek solidžia nuomininkų struktūra.  Fondas šiuo metu valdo daugiau kaip 40 000 kv. m. ploto patalpas, visas plotas – 100 proc. išnuomotas.

Nors įsigijimo proceso metu susidūrėme su smarkiai besikeičiančia ekonomine aplinka dėl Ukrainoje kilusio karo, buvome priversti trumpam stabtelėti ir iš naujo įsivertinti makroekonominę aplinką bei  didėjančios infliacijos perspektyvas,  priėmėme sprendimą užbaigti pradėtą įsigijimą  – sakė įmonės vadovas Ramūnas Baranauskas.

„Nepaisant itin sudėtingos geopolitinės padėties, kokybiškas komercinis nekilnojamasis turtas didžiausiuose šalies miestuose toliau išlaiko aktyvų investuotojų susidomėjimą. Džiaugiamės pradėję sėkmingą bendradarbiavimą su „Union Asset Management“ investiciniu fondu klasikiniame rinkos sandoryje, kur vienas profesionalus investuotojas „Lords LB Asset Management“ užbaigia savo ilgametį investavimo ciklą ir sukurtą vertę perleidžia naujam, augimo stadijoje esančiam fondui“, – sakė Vilius Juzikis, SEB banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

Fondas investuoja tiek į srautinius, tiek ir į vystymo nekilnojamojo turto objektus, šiuo metu baigiame vystyti komercinį automobilių paslaugų centro projektą Vilniuje, plečiame mūsų valdomo industrinės, susijusių paslaugų, nekilnojamojo turto objekto plotą Kauno mieste.

Prekybos, paslaugų ir laisvalaikio centras Klaipėdoje papildys Fondo valdomų komercinio nekilnojamojo turto objektų Vilniuje ir Kaune sąrašą, kurį ketiname plėsti įsigydami naujus objektus ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Patrauklus objektų nuomos pajamingumas, konkurencinga kaina vertinant pagal vieną kvadratinį metrą, gera techninė būklė neabejotinai leis užtikrinti turto vertės augimą ateityje,

Fondas yra aktyvioje įsigijimų stadijoje, esame nusitaikę į industrinį, paslaugų ir prekybos sektoriaus nekilnojamąjį turtą. Nuosekliai įgyvendiname Fondo strategiją ir siekiame, kad rizikos grąžos santykis pateisintų investuotojų lūkesčius“, komentuoja Fondo valdytojas Andrius Baranauskas.

„Uostamiestis visada išliks strategiškai patraukli šalies vieta nekilnojamojo turto investicijoms, ypač, jei turtas išsidėstęs lankytinose miesto dalyse. Parduotas paslaugų ir laisvalaikio prekybos centras turi lojalius nuomininkus ir pirkėjus, yra strategiškai patrauklioje Klaipėdos vietoje.“, – komentavo „Lords LB Baltic Fund III“ fondo valdytojas Efim Hiterer.

Union RE Core Fund I nekilnojamojo turto sandoryje atstovavo advokatų kontora „Cobalt“, pardavėjui patarinėjo advokatų kontora „Sorainen“. Sandoriui tarpininkavo NT konsultacijų bendrovė „Newsec“ .

Pirmoji „Union RE Core Fund I“  fondo investicija buvo atlikta 2021 vasario mėnesį – įsigytas „Sostena“ automobilių paslaugų centro projektas Vilniuje. Objektas šiuo metu yra plėtojamas ir jame 2022 m. II ketvirtį veiklą pradės Renault ir Dacia automobilių priežiūros ir remonto centras, taip pat automobilių pardavimo salonas.

Antroji fondo investicija yra daugiau kaip 18 000 kv m.  industrinis pastatų kompleksas Kaune, įsigytas 2021 lapkričio mėnesį.

„Union RE Core Fund I“ fondas pradėjo veikti šių 2021 m. sausio mėnesį ir per pirmus dvejus metus planuoja visiškai suformuoti valdomą portfelį, kurio vertė turėtų siekti 50 mln. eurų.

 

Trumpai apie „Union Asset Management“

„Union Asset Management“ yra Lietuvos banko licencijuota investicijų valdymo įmonė, valdanti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. Įmonė šiuo metu valdo tris investicinius fondus ir steigia naujus, išsiskiriančius savo investavimo strategija ir suformuota profesionalia valdytojų komanda. Bendrovė teikia plataus spektro investicinius sprendimus nuo turto vertės auginimo iki konservatyvaus investavimo ir turto kaupimo prisiimant subalansuotą riziką.

„Union Asset Management“ fondo portfelį papildė prekybos pastatu Klaipėdoje – Verslo žinios (vz.lt)

Scroll to top

Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.