Naujas „Union Asset Management“ fondas pildo portfelį viešbučiais

Birželį investicijų valdymo įmonės „Union Asset Management“ įsteigtas fondas už daugiau kaip 20 mln. Eur planuoja įsigyti tris viešbučius – du Kaune ir vieną Rygoje. Tai pirmasis jo žingsnis, o perspektyvoje – iki 100 mln. Eur dydžio portfelis.

Kaune fondas „Union Hospitality Investment Fund“ portfelį papildys viešbučiu „Ibis Kaunas Centre“, įsikūrusiu Vytauto pr. 28, ir „Ibis Styles Kaunas Centre“, kurio adresas – Vytauto pr. 25 , o Latvijos sostinėje – „Ibis Riga Centre“, adresu Marijas g. 5.

Kaip VŽ nurodo Ramūnas Baranauskas, „Union Asset Management“ vadovas, sandoris turėtų būti užbaigtas birželį, tada fondas perims viešbučius valdančių įmonių akcijas.

Registrų centro duomenimis, „Ibis Styles Kaunas Centre“ šiuo metu priklauso UAB „Union finance“, kurios akcininkai yra R. Baranauskas ir Donetas Karčiauskas. Anksčiau pastate veikė viešbutis „Magnus Hotel“, kurį „Achemos grupė“ bendrovei už neįvardijamą sumą pardavė 2020 m.

Tuo metu viešbutis „Ibis Kaunas Centre“ priklauso UAB „NTD3“, kuri iki 2023 m. balandžio priklausė investicinės bendrovės „Nter Asset Management“ (buvusi „Orion Asset Management“) fondui „Diversified RE Fund“. Dabar jos akcijos priklauso „Union Capital“, kurią lygiomis dalimis valdo R. Baranauskas ir D. Karčiauskas.

Rygoje viešbutis perimamas iš bendrovės „Wisher Enterprise“.

Scroll to top

Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.