UNION Hospitality Investment Fund

Apie fondą

Investicijos į apgyvendimo sektoriaus (angl. hospitality ) komercinį nekilnojamąjį turtą

Viešbučių rinka Baltijos bei vidurio ir rytų Europos šalyse patiria spartų atsigavimą po COVID – auga lankytojų srautai, užimtumo ir vidutiniai dienos rodikliai. Lankytojų skaičius pasiekė 2019 metų lygį.

Ilguoju laikotarpiu biurų ir logistikos turto pajamingumo lygiai Baltijos šalyse pasivijo Europos mažėjimo tendencijas, tuo tarpu apgyvendinimo sektorius vis dar turi erdvės pajamingumų susitraukimui, nes tai vis dar nėra daug investuotojų dėmesio pritraukianti kryptis.

Kodėl UNION Hospitality Investment Fund?

Galimybė

Viešbučių sektorius sparčiai atsigauna po krizės, tačiau viešbučių įsigijimo kainos išlieka tame pačiame lygyje kaip 2018-2019 metais. Tai sudaro puikias galimybes įsigyti nekilnojamąjį turtą patraukliose vietose.

Rizikos valdymas

Investavimas į diversifikuotą 10-ies viešbučių portfelį ir kitą apgyvendinimo sektoriaus turtą skirtinguose miestuose ir šalyse. Papildomos garantijos iš viešbučių operatorių dėl veiklos tęstinumo.

Apsauga nuo infliacijos

Stabilios nuomos pajamos ir jų indeksavimas, remiantis atitinkamu vartotojų kainų indeksu (VKĮ) koeficientu, taip eliminuojant infliacijos riziką ir iš investicijos gaunant nuolatinį pinigų srautą.

Turto klasė

Dabartinė apgyvendinimo (angl. hospitality ) sektoriaus objektų kvadratinio metro kaina suteikia unikalią galimybę įsigyti nekilnojamojo turto puikiose vietose su nuolaida.

Aktyvus valdymas

Fondas dirba kartu su patyrusiu viešbučių operatoriumi, turinčiu ilgametę patirtį gerinant pajamų srautus ir didinant valdomo turto efektyvumą.

Patraukli grąža

Investuojant į nekilnojamojo turto objektus galimybė uždirbti stabilią metinę vidutinę investicijų grąžą.

Fondo parametrai

Tipas ir forma

Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas KIS.

Strategija

Investavimas į nuomos pajamas generuojančio apgyvendinimo tipo nekilnojamo turto įsigijimą ir valdymą, objektus, tinkamus pertvarkyti apgyvendinimo sektoriui.

Regionas

Baltijos šalys, Vidurio Rytų Europa, Europos Ekonominė Erdvė.

Veiklos pradžia

2023 06 06

Veiklos trukmė

6 metai su galimybe pratęsti 2 metams 2 kartus (6+2+2).

Planuojamas dydis

100 mln. EUR

Valdomas turtas

Valdomas plotas

10 573 m²

Kambariai

332

IBIS Riga Centre

Ibis Riga
  • 3 žvaigždučių viešbutis
  • 4 145 m2
  • 125 kambariai

IBIS Kaunas Centre

Ibis Kaunas Centre
  • 3 žvaigždučių viešbutis
  • 3 314 m2
  • 125 kambariai

IBIS Styles Kaunas Centre

Ibis Kaunas Styles
  • 3 žvaigždučių viešbutis
  • 3 113 m2
  • 82 kambariai ir 4 konferencijų salės
Scroll to top

Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.