UNION RE Core Fund I

Apie fondą

Investicijos į komercinį nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse.

Investicijos į pajamas generuojančių komercinių nekilnojamojo turto objektų įsigijimą ir valdymą (numatant galimybę investuoti į įsigytų objektų rekonstrukciją, kapitalinį remontą siekiant padidinti nuomos pajamas), komercinių nekilnojamojo turto projektų vystymą.

Šiuo metu fondas įgyvendina investicijų pritraukimo etapą, kurio metu renkamos lėšos naujų komercinio nekilnojamojo turto objektų įsigijimui.

Kodėl UNION RE Core Fund I?

Stabilumas

Kokybiško komercinio nekilnojamojo turto paklausa augančioje ekonomikoje leidžia užtikrinti ne tik stabilias ir reguliarias pajamas, bet ir kapitalo vertės prieaugį

Rizikos valdymas

Investuojama į 4-6 komercinius nekilnojamojo turto objektus, kurie yra skirtingi savo lokacija (miestu, valstybe), rūšimi (gamybos, logistikos, biurų, prekybos centrai), nuomos terminais, nuomininkų struktūra.

Apsauga nuo infliacijos

Stabilios nuomos pajamos ir jų indeksavimas, remiantis atitinkamu vartotojų kainų indeksu (VKĮ) koeficientu, taip eliminuojant infliacijos riziką ir iš investicijos gaunant nuolatinį pinigų srautą.

Auganti rinka

Globalizacijos procesai ir su jais susiję veiksniai per pastarąjį dvidešimtmetį labai suaktyvino komercinio NT įsigijimų rinką tarptautiniu mastu, o tai suaktyvino šios rinkos plėtrą.

Patraukli grąža

Investuojant į nekilnojamojo turto objektus galimybė uždirbti stabilią metinę vidutinę investicijų grąžą.

Fondo parametrai

Tipas ir forma

Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas KIS

Strategija

Investavimas į pajamas generuojančių komercinių nekilnojamojo turto objektų įsigijimą ir valdymą, komercinių nekilnojamojo turto projektų vystymą.

Regionas

Baltijos šalys.

Veiklos pradžia

2021 01 25

Veiklos trukmė

5 metai su galimybe pratęsti 3 metams (5+3).

Planuojamas dydis

60 mln. EUR

Valdomas turtas

Turto vertė

49.33 mln. EUR (2023 metų III ketvirtis)

Valdomas plotas

37 600 m²

Užimtumas

99.5%

Nuomininkų skaičius

60

Krėvės g. 129, Kaunas

Kreves 129 (Festo)
  • Industrinis pastatų kompleksas
  • 17 748 m2
  • Užimtumas 100%

Taikos g. 64, Klaipėda

Taikos 64 (PC Arena)
  • Prekybos, paslaugų ir laisvalaikio centras
  • 15 096 m2
  • Užimtumas 99%

Savanorių g. 163, Vilnius

Savanoriu 163 (Sostena)
  • Sostena paslaugų centras
  • 4 761 m2
  • Užimtumas 100%
Scroll to top

Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.