UNION AM komanda

DK

Donetas Karčiauskas

Valdybos
narys

Profesinė patirtis: daugiau kaip 30 metų patirtis organizacijų vystyme, valdyme ir strateginių sprendimų priėmime. (viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, nuomos ir remonto paslaugų įmonė „Sostena“, gamybos ir viešbučių valdymo įmonės)

RB

Ramūnas Baranauskas

Generalinis direktorius
Valdybos Pirmininkas

Sukaupęs 15 metų darbo patirtį finansų rinkoje ir investicinių fondų valdymo srityje. Per pastaruosius 8 metus buvo atsakingas už investicinių fondų strategijų formavimą ir įgyvendinimą valdant daugiau kaip 90 mln. EUR turtą.

AB

Andrius Baranauskas

Fondų valdytojas
Valdybos narys

Sukaupęs daugiau kaip 15 metų patirtį rengiant ir įgyvendinant privataus ir viešojo sektorių investicijų projektus Per pastaruosius penkerius metus valdė nekilnojamojo turto investicinius fondus, kurių turto vertė siekė 50 mln. EUR.

Butkus

Andrius Butkus

Investicijų
vadovas

Sukaupęs 13 metų darbo patirtį bankininkystės sektoriuje dirbant su vidutinėmis ir stambiomis įmonių grupėmis.

Scroll to top

Tinklalapyje pateikiama informacija yra skirta investuotojams besidomintiems investavimo galimybėmis. Informacija yra tik informacinio pobūdžio, kurios tikslas – pateikti informaciją apie Union Asset Management grupės veiklą bei valdomus fondus. Remiantis ja negalima daryti investicinių sprendimų. Informacija nėra pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinius vienetus. Investuotojas, prieš priimdamas investicinį sprendimą, turi detaliai susipažinti su konkretaus fondo prospekte ir taisyklėse pateikta informacija. Tik remiantis ja ir savo individualia analize gavėjas gali priimti investicinius sprendimus. Fondo valdymo įmonė negarantuoja, kad visa informacija yra teisinga, nes dalyje vietų remtasi trečiųjų šalių pateikta informacija. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Informacija negali būti kopijuojama, platinama kitiems gavėjams. Ji yra konfidenciali. Investicijos į fondą yra susijusios su įvairiomis rizikomis (įskaitant riziką patirti nuostolių), kurias įvertinti privalo kiekvienas investuotojas, remdamasis savo patirtimi, fondo prospektu, kitais veiksniais.

Šis tinklalapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Naršydami joje sutinkate su galiojančia slapukų nustatymo politika.