„Union Asset Management“ įsteigė privačios skolos fondą

Investicijų valdymo bendrovė „Union Asset Management“ įsteigė privačios skolos fondą „Union Funding Solutions Fund I“.

Anot investicijų valdytojos, „Union Funding Solutions Fund I“ teiks tarpinį finansavimą, „mezzanine“ tipo paskolas, investuos į įmonių išleidžiamas obligacijas, netiesiogiai skolins Baltijos šalių mažoms ir vidutinėms įmonėms, turinčioms sėkmingai veikiantį ar perspektyvų startuojantį verslo modelį, plėtros galimybes, bet susiduriančioms su kapitalo trūkumu.

„Fondas trūkstamo kapitalo plėtrai ieškančioms Lietuvos ir kitų Baltijos šalių smulkioms bei vidutinėms įmonėms drauge su finansais pasiūlys ir mūsų sukauptą verslo finansavimo patirtį, kartu padedant užauginti ir sustiprinti įmones, išsprendžiant jų likvidumo ir plėtros problemas bei pasiūlant sprendimus įmonių finansams valdyti“, – pranešime cituojamas Povilas Liutkus, fondo partneris ir investicinio komiteto narys.

Fondo partneriai yra Povilas Liutkus, Mindaugas Randis ir Mantas Kavaliauskas.

„Union Funding Solutions Fund I“ fondas pirmaisiais veiklos metais ruošiasi suteikti finansavimo už 15–20 mln. Eur.

Anot Ramūno Baranausko, „Union Asset Management“ generalinio direktoriaus, fondas pradėjo investuotojų pritraukimą ir per liepos mėnesį finansuos pirmuosius projektus. Planuojama investicijų metinė grąža – 10–12% prieš fondo mokesčius.

„Valdymo įmonės strategiją formuojame pagal besikeičiančią situaciją rinkoje ir sekdami investavimo pamatines vertybes. Toliau planuojame plėsti valdomo turto krepšelį bei investuotojams pasiūlyti jų rizikos profilį labiausiai atitinkančius produktus ir sprendimus“, – teigia R. Baranauskas.

Apie „Union Asset Management“: tai yra Lietuvos banko licencijuota investicijų valdymo įmonė, valdanti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. Bendrovė teikia plataus spektro investicines paslaugas nuo turto vertės auginimo iki konservatyvaus investavimo ir turto kaupimo prisiimant subalansuotą riziką.

Apie „Funding Solutions“: tai yra profesionalias finansines konsultacijas verslui teikianti bendrovė, neapsiribojanti geriausio finansavimo sprendimo paieška. Orientuodamasi į ilgalaikę partnerystę, bendrovė siekia sukurti įmonėms pridėtinę vertę sprendžiant visus su finansų valdymu susijusius iššūkius.

Scroll to top